• Misja

MISJA FRUPO.PL

Frupo.pl jest sklepem internetowym stworzonym przez Rodziców i dla Rodziców. Znajdziecie tu najróżniejsze produkty przeznaczone dla dzieci i niemowląt, ale również dla kobiet w ciąży. Nasza firma stawia głównie na jakość produktów i polskich, lokalnych producentów. Jednak nie ograniczamy się tylko do polski, chcemy aby wybór produktów był szeroki i interesujący, dlatego inwestujemy w coraz to nowsze oraz ciekawsze produkty sprowadzane z całego świata!

Na maile oraz wiadomości na profilach społecznościowych staramy się odpisywać o każdej porze i najszybciej jak to tylko możliwe. Wiemy jak trudno jest znaleźć wolną chwilę przy dzieciach, dlatego cenimy czas naszych Klientów i staramy się aby odpowiedź na jakiekolwiek sugestie i nurtujące pytania przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze.

Poza tym jesteśmy fanami Naszej Planety. Musimy zostawić coś naszym dzieciom, a czysta Ziemia, na której będą mogły żyć jest jedną z tych rzeczy o które możemy walczyć. 

Staramy się postępować zgodnie z polityką "0 WASTE" (zero waste). Staramy się minimalizować wytwarzane przez naszą firmę odpady i recyklingować wszystko co się da. Co to oznacza? Wykorzystujemy kartony które są w użytku - nie zamawiamy nowych - i wysyłamy w nich paczki do Was, Klientów. Dlatego nasze kartony często mają również taśmy i loga innych firm. To samo tyczy się folii bąbelkowej i wypełniaczy, to co do nas przychodzi używamy do dalszych wysyłek. Kartony, które nie nadają się do użytku tniemy i wykorzystujemy do zabezpieczenia produktów w środku paczki. Paczki z polityki "0 WASTE" to ok 80% naszych paczek. Jeśli chcesz być eko razem z nami napisz w komentarzu do zamówienia "0 WASTE", a z pewnością dostaniesz paczkę zapakowaną zgodnie z polityką zmniejszania wytwarzanych odpadów tj "0 WASTE". 

Oczywiście, zdarza się nam używać foliopaków, mamy również swoje taśmy klejące i folię bąbelkową. Ale jest to TYLKO ok 20% naszych wysyłek, które z czasem chcemy zminimalizować do zera.

Jesteś firmą z okolic Koła? Masz niepotrzebne kartony/folie bąbelkowe/wypełniacze do paczek itp itd, bo dostajesz dostawy parę razy w tygodniu? Napisz/zadzwoń do nas! Chętnie wykorzystamy je dalej! Nie twórzmy góry odpadów, tylko starajmy się dać tym rzeczom drugie życie :)